Hry na hrdiny - novinky 2020

Fantasyobchod.cz vám přináší čerstvou nabídku velice zajímavých RPG titulů.

Čti dále…

XML od nás pro Vás

Co je to XML ?

Jestliže HTML zobrazuje stránku uživatelům podle předem stanovených standartních tagů. Tak XML umožňuje vytvářet svoje tagy, pomocích kterých se v dnešní době hlavně nabízejí naformátované data pro zpracování a publikaci. Hojně toho využívají informační servery, eshopy atd… . Ve většině případů nabízejí XML soubor, který v určitých intervalech aktualizují. To většinou probíhá automaticky pomoci Cronu.

Příklady známých stránek, které vyžívají XML

Nejznámější na našem internetu je nejspíš Heureka. Ta si díky XML souborů stahuje data z eshopů, aktuální ceny a sortiment a ty nabízí k porovnání. Další stránky které využívají data jsou například Glami, Favi … . Tyto stránky načítají data pomoci XML souborů a pomoci různých užitečných filtrů umožňují lidem snadněji na internetu vybrat zboží které se jim líbí. Tyto projekty jsou affiliate weby.

Jak můžete získat XML soubor od nás ?

Napište nám na email : kamilstas@email.cz do emailu uveďte své jméno pod kterým jste u nás registrovaní, o které kategorie máte zájem, stránky (URL) pro které budete XML soubor používat. My posoudíme zda XML poskytneme. Není to naše povinnost. XML se následně budeme snažit dodat v co nejkratší době. (záleží na aktuálním vytížení programátorů). Jak vytvářet affiliate weby pomoci XML? Podrobný návod jak naimportovat XML do WP stránek naleznete na stránkách Dognet.sk a to v jejich podrobném návodu Ako naimportovat XML do WP. (Slovensky) Hodně o XML napsal na svém blogu Milan Pichlík. Zde je jeho blog a články o XML.

Seriál Affiliate program Fantasyobchod.cz

  1. Jak technicky affiliate funguje
  2. Jak na affiliatu vydělávat
  3. Jak si vedou affiláci u nás v obchodě
  4. Sub ID - affiliate
  5. XML od nás pro Vás

Affiliate program Fantasyobchodu

Sub ID - affiliate

Dnes se podíváme na jednu z funkcí kterou nabízí náš affil program. Je to Sub ID. Pokud jste v affiliatu kování, tak jste se sub ID již setkali a nejspíš jej i využíváte.

Jak funguje Sub ID

Sub ID je dynamicky předávaná hodnota, kterou můžete (ale nemusíte) přiřadit k vašemu affil odkazu a díky němu můžete sledovat úspěšnost daného affil odkazu. To Vám může pomoci při sledování výkonnosti odkazu, článku, k AB testování. Sub ID také využívají Cash back portály, které přiřazením Sub ID k uživateli dokážou vyhodnotit kdo provedl úspěšnou objednávku v eshopu.

Jak se přidává Sub ID u nás ve Fantasyobchodě

K vašemu affil odkazu přidáte ještě &customer_id=(vaše Sub ID číslo) které může být kladné celé číslo. Takže váš výsledný affil odkaz může mít například takovou podobu

http://www.fantasyobchod.cz/kozena-snurka-p-84.html?ref=240&customer_id=1234

Kde ref= číslo vašeho tracking kódu který máte v affilu u nás přiřazený (nejspíš to není ref=240)

A customer_id= číslo vámi přiřazeného Sub ID

TIP: nezapomeňte affil odkaz by měl mít atribut rel="nofollow"

Kde se mi Sub ID zobrazí?

Ve vašem affil účtu / Vaše transakce vedle sloupce částky je sloupec ID zákaznika a v něm se objeví číslo, které bylo přiřazené v customer_id v affil odkazu přes kterou proběhla objednávka.

Otázky a odpovědi:

Mohu místo čísla u customer_id použít písmena?

Můžeš použít písmena bez diakritiky a omezení je prozatím 100 znaku, ideální by bylo nepoužívat mezery, místo nich třeba pomlčka nebo podtržítko.

Seriál Affiliate program Fantasyobchod.cz

  1. Jak technicky affiliate funguje
  2. Jak na affiliatu vydělávat
  3. Jak si vedou affiláci u nás v obchodě
  4. Sub ID - affiliate
  5. XML od nás pro Vás

Affiliate program Fantasyobchodu

Deskovky - Vánoční rádce 2018

Vánoce se blíží a my vám přinášíme několik zvláště vybraných tipů na dárek pro milovníky deskovek! Tituly jsme rozdělili do čtyř kategorií, ve kterých si vyberete Ježíškovu inspiraci jak pro menší hráče, tak pro ty starší a zkušenější.

Čti dále…

Oceněné hry z produkce Blackfire.cz za rok 2017/18

Image

Hned několik herních titulů z produkce společnosti Blackfire.cz se může těšit ze zajímavých ocenění za roky 2017 a 2018 a my vám přinášíme jejich seznam jako inspiraci:

Dice Forge - Hvězda Hrajeme.cz 2018 (jako originální hra s novou herní mechanikou dicecrafting)

Dobble - Hra roku 2018 (1. místo v kategorii stolních her)

7 Divů světa: Duel - Hra roku 2017 (Hra roku 2017 určená pro 2 hráče vychází z úspěšného hitu 7 Divů světa a nedávno k ní vyšlo rozšíření 7 Divů světa: Duel - Panteon)