XML od nás pro Vás

Co je to XML ?

Jestliže HTML zobrazuje stránku uživatelům podle předem stanovených standartních tagů. Tak XML umožňuje vytvářet svoje tagy, pomocích kterých se v dnešní době hlavně nabízejí naformátované data pro zpracování a publikaci. Hojně toho využívají informační servery, eshopy atd… . Ve většině případů nabízejí XML soubor, který v určitých intervalech aktualizují. To většinou probíhá automaticky pomoci Cronu.

Příklady známých stránek, které vyžívají XML

Nejznámější na našem internetu je nejspíš Heureka. Ta si díky XML souborů stahuje data z eshopů, aktuální ceny a sortiment a ty nabízí k porovnání. Další stránky které využívají data jsou například Glami, Favi … . Tyto stránky načítají data pomoci XML souborů a pomoci různých užitečných filtrů umožňují lidem snadněji na internetu vybrat zboží které se jim líbí. Tyto projekty jsou affiliate weby.

Jak můžete získat XML soubor od nás ?

Napište nám na email : kamilstas@email.cz do emailu uveďte své jméno pod kterým jste u nás registrovaní, o které kategorie máte zájem, stránky (URL) pro které budete XML soubor používat. My posoudíme zda XML poskytneme. Není to naše povinnost. XML se následně budeme snažit dodat v co nejkratší době. (záleží na aktuálním vytížení programátorů). Jak vytvářet affiliate weby pomoci XML? Podrobný návod jak naimportovat XML do WP stránek naleznete na stránkách Dognet.sk a to v jejich podrobném návodu Ako naimportovat XML do WP. (Slovensky) Hodně o XML napsal na svém blogu Milan Pichlík. Zde je jeho blog a články o XML.

Seriál Affiliate program Fantasyobchod.cz

  1. Jak technicky affiliate funguje
  2. Jak na affiliatu vydělávat
  3. Jak si vedou affiláci u nás v obchodě
  4. Sub ID - affiliate
  5. XML od nás pro Vás

Affiliate program Fantasyobchodu