Jak na affiliate vydělávat

V prvním díle našeho seriálu jsme si řekli co to affiliate je, jak technicky funguje. V tomto dílu si povíme o různých cestách, jak se dá na affiliatu na Fantasyobchodu vydělávat.V dalším textu se bude často oběvovat pojem affilák. Čti dále…

Jak technicky funguje affiliate

Affiliate je provizní systém. První provize za zprostředkováni něčeho se musely začít objevovat ve chvíli, kdy lidé začali se směnným obchodem. Možná i někdy dřív, dokáži si představit že někdo kdo neměl síly na ulovení mamuta, někomu schopnějšímu poradil, kde mamuta najde, ten jej ulovil a informátorovi se odměnil kusem masa z uloveného mamuta. Čti dále…

Nominace na Hru roku 2014

Hra roku 2014

Během slavnostního zahájení festivalu deskových her Deskohraní v Praze vyhlásila Akademie her sedm nominací na ocenění Hra roku 2014.

Zároveň byla také uvedena nová kategorie Dětská hra roku se čtyřmi adepty na ocenění. Ceny budou uděleny na závěr pražského Deskohraní.

Čti dále…

Zaklínač: Bouřková sezóna - ukázka

Zátoka se ježila lodními stěžni se skasanými plachtami, bílými i barevnými. Větší lodě kotvily na vlnolamem a hrází chráněné rejdě. Ve vnitřním přístavu byla u dřevěných mol připoutána menší i úplně malá plavidla. Na plážích skoro každé volné místo zabíraly čluny. Nebo jejich zbytky.
Na konci mysu atakovaném zpěněnými vlnami příboje se tyčil maják z bílých a červených cihel, obnovená stavba z elfských časů. Zaklínač pobídl patou svoji hnědou klisnu. Klepna zvedla hlavu a roztáhla nozdry, jako by si i ona vychutnávala větrem přinášenou vůni moře, a poklusem vyrazila přes písečné přesypy k blízkému městu.
Město Kerack, metropole stejnojmenného království, se rozkládalo na obou protilehlých březích ústí řeky Adalatte a skládalo se ze tří oddělených, nápadně se lišících okrsků. Čti dále…

Vítězem ceny Deutscher SpielePreis pro rok 2014 se stala Ruská železnice

V letošním ročníku německé ankety Deutscher SpielePreis (Cena německé veřejnosti) zvítězila hra Russian Railroads (na českém trhu jako Ruská železnice od MindOKu), ve které hráči staví Transsibiřskou magistrálu.
Mezi nejlepšími deseti hrami nechybí ani další novinky známé z českého trhu, např. Istanbul, Milostný dopis, Lewis & Clark, či chystané Camel Up, Caverna a Splendor.
Vítězové jsou vybíráni hráčskou veřejnosti, novináři, prodejci i samotnými herními tvůrci hlavně z Německa, Rakouska a Švýcarska.
Ceny budou uděleny tradičně v předvečer mezinárodního essenského herního veletrhu SPIEL. Čti dále…